Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE EVENIMENT
- Număr anunț
- DA40588762
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TIPO-REX SERVICE SRL (CUI RO13807216)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.766 RON
- Valoare atribuită
- 5.766 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 15:38
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.06.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.766 RON
din 5.766 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro