Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat
Furnizare materiale pentru caravanele mobile – sorturi protectie radiologica, gulere protectie radiologica si dozimetre de radiatii pentru proiectul POCU/225/4/9/117426
- Număr anunț
- CN1011255
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL (CUI 29724745)
- Cod CPV
- 35113420-9 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor nucleari si radiologici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.816 RON
- Valoare atribuită
- 18.676 RON 14,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1019609
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 094-226608
- Documentație de atribuire
- DF1047981
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1047981.pdf
- sectiunea 2 caiet de sarcini.docx.p7s
- sectiunea 3 formulare.docx.p7s
- sectiunea 4 Model Contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DYOMEDICA CND SRL CUI ro 22112765
Valoare atribuită
18.676 RON
din 21.816 RON estimat
14,4%
Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 3.140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.