Anulată
Anunț de participare
Modernizare drum județean DJ 249D: intersecție DJ 249E – Moreni – Prisăcani – Grozești – intersecție DJ 244F, km 7+660 – km 36+329
- Număr anunț
- CN1011282
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.820.444 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1021796
- Termen limită
- 19.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 094-226167
- Documentație de atribuire
- DF1048000
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale_Modernizare DJ249D-semnat.doc.p7s
- CS cu cerintele benef._Modernizare DJ249D-semnat.doc.p7s
- DJ 249 D - Pth 10-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 11-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 12-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 13-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 14-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 15-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 16-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 17-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 1-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 2-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 3-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 4-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 5-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 6-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 7-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 8-semnat.pdf.p7s
- DJ 249 D - Pth 9-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048000.pdf
- Formulare_Modernizare DJ249D-semnat.doc.p7s
- Liste fara valori_Modernizare DJ249D-semnat.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.