Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare TIC

Număr anunț
DA40588228
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA JUD. BRAILA (CUI 4721298)
Furnizor / câștigător
CRISBO COMPANY SRL (CUI RO7954166)
Cod CPV
72200000-7 · Servicii de programare si de consultanta software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
09.06.2026 15:09
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
10.06.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.