Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chrom ID MRSA SMART

Număr anunț
DA40593389
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349 RON
Valoare atribuită
375,38 RON
Data publicării
10.06.2026 10:54
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,38 RON

din 349 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.