Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
INFIINTARE PARC TEMATIC CU SPECIFIC PESCARESC IN COMUNA MINASTIREA, JUD. CALARASI
- Număr anunț
- SCN1043620
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
- Furnizor / câștigător
- NICO CONSTRUCT SRL (CUI 17212814)
- Cod CPV
- 45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.231.530,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.225.356,63 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2019 22:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1024549
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048692
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Formulare.pdf.p7s
- 7. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 9. Contract de proiectare şi execuţie lucrări.docx.p7s
- CU, Avize, Studii.rar.p7s
- FisaDate_DF1048692.pdf
- SF si planse.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NICO CONSTRUCT SRL CUI RO 17212814
Asociați 1
PROIECT FIN CAS SRL CUI 29157110
Valoare atribuită
1.225.356,63 RON
din 1.231.530,78 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 6.174,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.