Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fluimucil 300mg/3ml-sol.inj./inhal.nebuliz x 3ml x 5-Zambon IT ACETYLCYSTEINUM

Număr anunț
DA40841642
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,16 RON
Valoare atribuită
116,16 RON
Data publicării
17.07.2026 09:34
Termen limită
22.07.2026 17:00
Data finalizării
20.07.2026 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,16 RON

din 116,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.