Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TOPAX 66 11KG Agent de curățare și dezinfecție lichid
- Număr anunț
- DA40845045
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- ATU14260100 ECOLAB GMBH
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.663,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.779,61 RON
- Data publicării
- 17.07.2026 12:34
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2026 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.779,61 RON
din 1.663,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro