În evaluare
Anunț de participare
Servicii de elaborare documentație tehnico-economică – faza - DALI pentru obiectivul de investiții “Amenajare Zona Calea Urseni”
- Număr anunț
- SCN1177684
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670.800 RON
- Data publicării
- 20.07.2026 12:07
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 10.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1275969
Documente
Documentația de atribuire
ClarificareaÎntrebarea pe care un ofertant o pune autorității despre documentație și răspunsul ei, publicat în SEAP pentru toți. Și comisia îți poate cere clarificări despre ofertă în timpul evaluării, cu un termen de răspuns. & decizii (3)
-
03.08.2026 16:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCompletare raspuns consolidat
-
31.07.2026 11:32Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa la raspuns consolidat
-
31.07.2026 11:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NOVENSA SRL CUI RO32820106
Subcontractanți 3
EVAL SUN S.R.L. CUI 49400280
FIP CONSULTING CUI RO 18423208
PROMETER M & G SRL CUI RO 12911609
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL CUI RO 16667478
Subcontractanți 6
GEOSCAD-CONST SRL CUI 24666791
INTERACTIVE TRANSPORT PLANNING SRL CUI RO33896790
MUZEUL NATIONAL AL UNIRII ALBA IULIA CUI 4331457
OPIUM OFFICE CONSULTING S.R.L. CUI 32265200
HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL CUI RO30983999
STEREOGIS PROIECT S.R.L. CUI 37665780
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Subcontractanți 4
ACVADESIGN SRL CUI RO36636956
AREA CAD CONCEPT S.R.L. CUI 46087596
ELECTRICALL SRL CUI RO17186456
IACI EXPERT S.R.L. CUI 48332098
Valoare estimată
670.800 RON
Deschise acum pe acest cod
10 licitații deschise pe 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.