Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achizitie Buldoexcavator cu accesorii utilaje Oras Salcea judetul Suceava
- Număr anunț
- SCN1043596
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462.185 RON
- Valoare atribuită
- 459.340 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2019 14:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1018751
- Termen limită
- 31.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048830
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI BULDO 2019.pdf.p7s
- contract buldo 2019 salcea.pdf.p7s
- DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE BULDO 2019.pdf.p7s
- DUAE2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048830.pdf
- MODELE DE FORMULARE2019.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
459.340 RON
din 462.185 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.845 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.