Atribuită Anunț de participare

„Amenajare intersecție de tip sens giratoriu - DN 17A KM 78+282 - Proiectare și execuție”

Număr anunț
SCN1043590
Autoritate contractantă
COMUNA DORNESTI (CUI 4441263)
Furnizor / câștigător
S.U.C.T. SA (CUI 4672918)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
971.652,60 RON
Valoare atribuită
971.651,05 RON
Data publicării
17.05.2019 14:19
Anunț de atribuire
SCNA1021697
Termen limită
10.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048781

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918
Asociați 1

Valoare atribuită

971.651,05 RON

din 971.652,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.