Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Reparatii curente strazi in comuna Blejoi

Număr anunț
SCN1043570
Autoritate contractantă
COMUNA BLEJOI (CUI 2845346)
Furnizor / câștigător
STRABENBAU LOGISTIC SRL (CUI 33221610)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.499.975 RON
Valoare atribuită
3.471.659 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
17.05.2019 11:19
Anunț de atribuire
SCNA1019157
Termen limită
05.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048515

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.471.659 RON

din 3.499.975 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 28.316 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.