Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE SI ASISTENTA TEHNICA PENTRU PROIECTUL "REABILITARE SCOALA GIMNAZIALA SAT HOPIRTA, COMUNA HOPIRTA"
- Număr anunț
- SCN1043568
- Autoritate contractantă
- Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL PROIECT STUDIO SRL (CUI 34216816)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 43.800 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2019 11:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1019640
- Termen limită
- 06.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048614
Documente
Documentația de atribuire
- 7-Documentatie faza DALI-semnat.pdf.p7s
- 8-Studiu Geotehnic-semnat.pdf.p7s
- CAIET SARCINI PARTE GENERAL-INTRODUCTIVA HOPIRTA-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1048614.pdf
- FORMULARE INCLUSIV CONTRACT CADRU-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL PROIECT STUDIO SRL CUI 34216816
Valoare atribuită
43.800 RON
din 44.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.