Atribuită
Anunț de participare
Echipamente medicale MG-Timisoara
- Număr anunț
- CN1013618
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855.681 RON
- Valoare atribuită
- 1.855.390 RON
- Data publicării
- 01.08.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1022766
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 147-361458
- Documentație de atribuire
- DF1056764
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini LOT 1_Pediatrie.docx
- Caiet de sarcini LOT 2_ORL.docx
- Caiet de sarcini LOT 3 Cardio II.docx
- Caiet de sarcini LOT 4 Recuperare Med..docx
- FisaDate_DF1056764.pdf
- Formulare Lot 1 Pediatrie.docx
- Formulare Lot 2 ORL.docx
- Formulare Lot 3 Cardio II.docx
- Formulare Lot 4 Recuperare Med..docx
- Model Contract de furnizare - Echip. Med. MG-T.docx
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 1.855.681 RON Adjudecat: 1.855.390 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pediatrie | 358.050 RON | CORTECH MED S.R.L. | 358.000 RON |
| 2 | ORL | 403.361 RON | WILHELM ROMCO S.R.L. | 403.300 RON |
| 3 | Cardio | 1.043.072 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 1.042.990 RON |
| 4 | Recuperare Med. | 51.198 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | 51.100 RON ↓0,2% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL CUI RO 9731314
Valoare atribuită
1.855.390 RON
din 1.855.681 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro