Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare avion pentru tractari planoare
- Număr anunț
- CN1013611
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815.000 RON
- Valoare atribuită
- 814.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2019 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1021795
- Termen limită
- 29.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 147-361316
- Documentație de atribuire
- DF1056942
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini avion remorcher 09.07.2019.pdf.p7s
- draft avion tractari planoare 18.07.2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056942.pdf
- formulare avion.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
814.000 RON
din 815.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.