Atribuită
Anunț de participare
“FURNIZARE APARATURA MEDICALA PENTRU SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA GIURGIU, LOT 1 si LOT 2”
- Număr anunț
- CN1013602
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.504.199 RON
- Valoare atribuită
- 3.504.199 RON
- Data publicării
- 01.08.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1023467
- Termen limită
- 04.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 147-361300
- Documentație de atribuire
- DF1056889
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcinii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056889.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Proiect contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 3.504.199 RON Adjudecat: 3.504.199 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamograf digital pentru diagnostic 2D si tomosinteza 3D | 983.192 RON | — | |
| 2 | Aparate de radiologie | 2.521.007 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 3.504.199 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 3
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Valoare atribuită
3.504.199 RON
din 3.504.199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro