Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta (curatare, spalare, igienizare) statii de transport public

Număr anunț
DA40597815
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
A & G MASTER BUILD S.R.L. (CUI 52425420)
Cod CPV
90917000-8 · Servicii de curatare a echipamentului de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.000 RON
Valoare atribuită
144.000 RON
Data publicării
10.06.2026 13:45
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144.000 RON

din 144.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.