Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA ANESTEZIE / MASCA DE ANESTEZIE - REANIMARE ( NR. 1, 2, 3, 4, 5, 6 )

Număr anunț
DA40854711
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,50 RON
Valoare atribuită
399,50 RON
Data publicării
21.07.2026 07:39
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,50 RON

din 399,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.