Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavete

Număr anunț
DA40854673
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,88 RON
Valoare atribuită
475,88 RON
Data publicării
21.07.2026 07:30
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,88 RON

din 475,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.