Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole sanitare

Număr anunț
DA40856645
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,85 RON
Valoare atribuită
245,85 RON
Data publicării
21.07.2026 10:10
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,85 RON

din 245,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.