Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție telefon pentru Primăria Baciu iunie 2026

Număr anunț
DA40599916
Autoritate contractantă
COMUNA BACIU (CUI 4378751)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.223,13 RON
Valoare atribuită
3.223,13 RON
Data publicării
10.06.2026 15:20
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.223,13 RON

din 3.223,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.