Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combinatii Ringer / Solutie Ringer x 500 ml cutie x 20 pungi NON PVC plastifiat cu2 tub conector lat

Număr anunț
DA40853305
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692210-2 · Solutii pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.779,20 RON
Valoare atribuită
1.779,20 RON
Data publicării
20.07.2026 14:38
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.779,20 RON

din 1.779,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.