Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera supraveghere exterior cu iluminare duala Dahua Smart Dual Light HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6,
- Număr anunț
- DA40572531
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275,18 RON
- Valoare atribuită
- 275,18 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 12:35
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2026 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275,18 RON
din 275,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro