Ofertă refuzată Cumpărare directă

Set 5 buc. - Obturator pneumatic pentru conducte de canalizare VAPO - U10-20

Număr anunț
DA40834388
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
HIDROFLUX EXCLUSIVE S.R.L. (CUI 43801320)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.983,30 RON
Valoare finală
4.983,30 RON
Data publicării
16.07.2026 10:37
Termen limită
21.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.