Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
TERMOMETRU FRIGIDER - CSRZC ROMAN
- Număr anunț
- DA40855991
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196,96 RON
- Valoare atribuită
- 189,12 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.07.2026 09:33
- Termen limită
- 26.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2026 07:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,12 RON
din 196,96 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 7,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.