Ofertă refuzată Cumpărare directă

BLEPHACLEAN x 20servetele umede sterile

Număr anunț
DA40600991
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.952 RON
Valoare finală
2.952 RON
Data publicării
10.06.2026 19:04
Data finalizării
11.06.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.