Acasă · Licitații
· Instrumente si aparate de geodezie, de hidrografie, de oceanografie si de hidrologie (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem GPS CHC i85
- Număr anunț
- DA40856474
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- EV SUBSEA S.R.L. (CUI 48746154)
- Cod CPV
- 38290000-4 · Instrumente si aparate de geodezie, de hidrografie, de oceanografie si de hidrologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.140,49 RON
- Valoare atribuită
- 23.140,49 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 10:01
- Termen limită
- 26.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.140,49 RON
din 23.140,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro