Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII JURIDICE: 11 luni

Număr anunț
DA40601450
Autoritate contractantă
SC Centrul de Sanatate STB SA (CUI RO41886070)
Furnizor / câștigător
TRIFAN, DUMITRASCU SI ASOCIATII (CUI 44411920)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.900 RON
Valoare atribuită
75.900 RON
Data publicării
11.06.2026 08:18
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.900 RON

din 75.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.