Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
„Întreținerea curentă pe timp de iarnă a drumurilor județene din județul Harghita, pentru perioada 2019-2021” LOTUL 8 ZONA GHEORGHENI
- Număr anunț
- CN1011356
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- ANDESIT-IMPEX SRL (CUI 15401698)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085.440,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.031.191,34 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1022827
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 096-232099
- Documentație de atribuire
- DF1048482
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1_lista drumuri.xls.p7s
- Anexa 2.1-2.10.xlsx.p7s
- Anexa A_ transp_elevi.xlsx.p7s
- Anexa C - Lista utilajelor.docx.p7s
- Anexa la CS_2,7,8,9.xlsx.p7s
- Anexa nr. B - centralizator cantități.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Centralizator financiar.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1048482.pdf
- Formular nr. 12.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Model_Acord cadru_1.pdf.p7s
- Model_Contract subsecvent.pdf.p7s
- Modele Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDESIT-IMPEX SRL CUI RO 15401698
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WIKEND FOREST IMPEX SRL CUI 4242309
Valoare atribuită
1.031.191,34 RON
din 1.085.440,56 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 54.249,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.