Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Containere birou, containere depozit, containere vestiar si containere dormitor

Număr anunț
CN1011378
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
HEBOROM INTERNATIONAL SRL (CUI 13690743)
Cod CPV
44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233.633 RON
Valoare atribuită
230.000 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
18.05.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1020153
Termen limită
19.06.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 096-231571
Documentație de atribuire
DF1048586

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PALMEX CM SRL CUI 28419867

Valoare atribuită

230.000 RON

din 233.633 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 3.633 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.