Atribuită
Anunț de participare
Costum salopeta de iarnă si haină vatuită
- Număr anunț
- SCN1177824
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- DESAYUNO (CUI 46490768)
- Cod CPV
- 18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142.188 RON
- Valoare atribuită
- 142.188 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1136269
- Termen limită
- 03.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1276185
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DESAYUNO CUI 46490768
Valoare atribuită
142.188 RON
din 142.188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro