Anulată Anunț de participare

Achizitia lucrarilor de executie pentru : LOT 1 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc Pb 7, situat in Oardea, str. Locomotivei nr.4, Mun Oradea, jud Bihor LOT 2 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc Pb 81, situat in Oardea, str. Locomotivei nr.7, Mun Oradea, jud Bihor LOT 3 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc PC 82, situat in Oardea, str. Locomotivei nr.5, Mun Oradea, jud Bihor LOT 4 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc 6/A, situat in Oardea, Piata Bucuresti Nr6/A, Mun Oradea, jud Bihor LOT 5 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc Pb 83, situat in Oardea, str. Cantacuzino nr.3, Mun Oradea, jud Bihor Cod unic: 4230487/2019/ 63

Număr anunț
CN1013767
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.240.306,82 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
03.08.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1024645
Termen limită
09.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 149-366140
Documentație de atribuire
DF1057470

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 2.240.306,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc Pb 7, situat in Oarde… 313.417,52 RON Anulat
2 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc Pb 81, situat in Oard… 402.430,51 RON Anulat
3 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc PC 82, situat in Oard… 261.596,47 RON Anulat
4 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc 6/A, situat in Oardea… 765.258,69 RON Anulat
5 REABILITARE TERMICA BLOC DE LOCUINTE Bloc Pb 83, situat in Oard… 497.603,63 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.