Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,4% sub estimat

ACHIZITIE PRODUSE : PACHET REACTIVI, MATERIALE SANITARE COMPATIBILE CU ANALIZORUL BIOCHIMIC BS 240 PRO; PACHET REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL HEMATOLOGIE MINDRAY BC 5120; PACHET REACTIVI SI TESTE RAPIDE

Număr anunț
CN1011433
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.449,80 RON
Valoare atribuită
22.723 RON 87,4% sub estimat
Data publicării
20.05.2019 11:35
Anunț de atribuire
CAN1019326
Termen limită
20.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048411

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 22.723 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 - PACHET REACTIVI, MATERIALE SANITARE COMPATIBILE CU ANALIZORUL… BIVARIA GRUP S.R.L. 3 contracte 14.393 RON
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract A 3106 · 04.06.2020 3.110 RON
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract A 5905 · 04.11.2020 6.012 RON
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract A 3032 · 02.06.2021 5.271 RON
2 - PACHET REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL HEMATOLOGIE MINDRAY… BIVARIA GRUP S.R.L. 3 contracte 8.330 RON
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract A 3215 · 22.07.2019
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract A 5905 · 04.11.2020 4.430 RON
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract A 3032 · 02.06.2021 3.900 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

22.723 RON

din 180.449,80 RON estimat 87,4%

Adjudecat la 12,6% din estimat · economie 157.726,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.