Atribuită Anunț de participare

„Execuţie lucrări de reabilitare, inclusiv furnizare echipamente cu montaj aferente lucrărilor de investiţii ”Reabilitare Grădiniţa Tulipán” din Municipiul Miercurea-Ciuc”

Număr anunț
SCN1043677
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
FORMA-CON SRL (CUI 18325234)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.202.906,72 RON
Valoare atribuită
1.250.570,10 RON
Data publicării
20.05.2019 11:10
Anunț de atribuire
SCNA1025115
Termen limită
11.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048788

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FORMA-CON SRL CUI RO 18325234
Subcontractanți 1
GERKON SRL CUI RO 6306930

Valoare atribuită

1.250.570,10 RON

din 1.202.906,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.