Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,6% sub estimat
Servicii de consiliere pentru 150 persoane si plasare pe piata muncii pentru 60 de persoane, necesare proiectului „7 PASI IMPREUNA - SPRE INTEGRARE SOCIALA SI ECONOMICA, IMPOTRIVA SARACIEI si MARGINALIZARII in comuna CORCOVA”, contract POCU/20/4.2/101901
- Număr anunț
- SCN1043673
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA CENTRUL PENTRU EDUCATIE ECONOMICA SI DEZVOLTARE DIN ROMÂNIA - CEED ROMÂNIA (CUI RO18941668)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI 17253210)
- Cod CPV
- 79610000-3 · Servicii de plasare de personal (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.380 RON 27,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2019 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1019719
- Termen limită
- 04.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048834
Documente
Documentația de atribuire
- 01 Caiet_de_sarcini.pdf.p7s
- 02 Formulare.docx.p7s
- 03 Contract servicii - draft.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048834.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 180.000 RON Adjudecat: 130.380 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de informare si consiliere profesionala pentru 150 de … | 60.000 RON | CENTRUL DE CONSULTANTA SI STUDII EUROPENE S.R.L. | 41.700 RON ↓30,5% |
| 2 | Servicii de plasare pe piata muncii pentru 60 de de beneficiar… | 120.000 RON | CENTRUL DE CONSULTANTA SI STUDII EUROPENE S.R.L. | 88.680 RON ↓26,1% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL CUI RO 17253210
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASOCIAŢIA AGORA 2013 CUI 31480332
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ASOCIAŢIA AGORA 2013 CUI 31480332
Valoare atribuită
130.380 RON
din 180.000 RON estimat
27,6%
Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 49.620 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.