Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat

Proiectare si execuție în vederea realizării obiectivului de investiție publică din cadrul proiectului : ,, Construirea a 2 case de tip familial și reamenajare și extindere Centru de zi de recuperare pentru copii cu dizabilități Lugoj

Număr anunț
SCN1043569
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
RHEINBRUCKE SRL (CUI 2806363)
Cod CPV
45211200-1 · Lucrari de constructii de adaposturi sociale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.253.935,65 RON
Valoare atribuită
4.522.795 RON 27,7% sub estimat
Data publicării
20.05.2019 10:20
Anunț de atribuire
SCNA1024617
Termen limită
07.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048443

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
RHEINBRUCKE SRL CUI RO 2806363
Asociați 1
STARETO SRL CUI RO 11774252
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CVS CONSTRUST SRL CUI RO 22292100

Valoare atribuită

4.522.795 RON

din 6.253.935,65 RON estimat 27,7%

Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 1.731.140,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.