Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU APARATURA MEDICALA
- Număr anunț
- CN1013697
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.241.714 RON
- Data publicării
- 02.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1025512
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 148-363890
- Documentație de atribuire
- DF1057207
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU .docx.p7s
- CAIET DE SARCINI FINAL APARATURA .semnat.pdf
- Clauze contractuale .doc (1).doc.p7s
- FisaDate_DF1057207.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (21)
Estimat: 11.241.714 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MASA OPERATII GINECOLOGIE | 540.000 RON | KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL | — |
| 2 | MASA OPERATII CHIRURGIE GENERALA | 705.000 RON | KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL | — |
| 3 | MASA OPERATII UROLOGICA | 792.000 RON | KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL | — |
| 4 | DEFIBRILATOR | 672.000 RON | LUAN VISION | — |
| 5 | APARAT ANESTEZIE | 1.176.000 RON | DRAGER MEDICAL ROMANIA,GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA | — |
| 6 | APARAT VENTILATIE TRANSPORT | 163.800 RON | LUAN VISION | — |
| 7 | INJECTOMATE | 67.200 RON | LUAN VISION | — |
| 8 | MASA CONSULTATII GINECOLOGICE ELECTRICA | 63.000 RON | TEHNOPLUS MEDICAL | — |
| 9 | CARDIOTOCOGRAF | 75.600 RON | LUAN VISION | — |
| 10 | ELEVATOR HIDRAULIC PENTRU PACIENTI | 25.200 RON | LUAN VISION | — |
| 11 | PULSOXIMETRU | 50.400 RON | LUAN VISION | — |
| 12 | APARAT INCALZIRE PLASMA SI PRODUSE SANGUINE | 126.000 RON | SAPACO 2000 S.A. | — |
| 13 | STATIE STERILIZARE CU PLASMA | 1.914.000 RON | KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL | — |
| 14 | LAMPA OPERATII | 315.000 RON | KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL | — |
| 15 | LINIE ENDOSCOPICA UROLOGICA COMPLETA | 1.890.750 RON | 3M PROJECT | — |
| 16 | MASA OPERATII ORTOPEDIE | 792.000 RON | RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE | — |
| 17 | SISTEM COMPLET PENTRU TESTARE LA EFORT | 151.260 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | — |
| 18 | ELECTROCARDIOGRAF 12 CANALE | 60.504 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. | — |
| 19 | ECOGRAF GINECOLOGIE | 705.000 RON | MEDIPLUS EXIM | — |
| 20 | ECOGRAF MEDICINA INTERNA | 705.000 RON | MEDIPLUS EXIM | — |
| 21 | ECOGRAF DOPPLER PORTABIL | 252.000 RON | MEDIPLUS EXIM,Danson S.R.L. | — |
Participanți · 19 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Subcontractanți 1
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL CUI 38022073
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.