Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,5% sub estimat
Servicii de dezvoltare a unui sistem informatic pentru colectarea și centralizarea dovezilor referitoare la patrimoniul cultural imobil, ce permite interogări complexe și generarea de date statistice pentru fundamentarea strategiilor și politicilor publice
- Număr anunț
- SCN1043839
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- GREENSOFT SRL (CUI 14914784)
- Cod CPV
- 72212600-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru baze de date si operare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588.235 RON
- Valoare atribuită
- 444.000 RON 24,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2019 18:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1029488
- Termen limită
- 24.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048928
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Solutie IT_MON IST_SIPOCA389 _ 13 mai_Print.docx.p7s
- FisaDate_DF1048928.pdf
- Formulare_POCA.docx.p7s
- Mod acordare punctaj_evaluare tehnica_VF POCA.docx.p7s
- PROIECT DE CONTRACT POCA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ONE SOFTWARE S.R.L. CUI RO 16538538
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HOLISUN SRL CUI RO 14184124
Valoare atribuită
444.000 RON
din 588.235 RON estimat
24,5%
Adjudecat la 75,5% din estimat · economie 144.235 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.