Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Servicii de elaborare a documentatiei tehnico-economice la faza PT,DE, CS DTAC pentru lucrarile de reabilitare fatade si refacere iluminat arhitectural la Palatul Episcopal Greco-Catolic din Oradea, cod unic 4230487/2019/49
- Număr anunț
- SCN1043825
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- NOVA - PROIECT S.R.L. (CUI 46563)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.284 RON
- Valoare atribuită
- 29.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2019 16:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1021266
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049125
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI Proiect fatade Palatul Episcopal.docx.p7s
- Documentatie de atribuire proiectare fatada Palat Episcopal.doc.p7s
- FisaDate_DF1049125.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA - PROIECT S.R.L. CUI 46563
Subcontractanți 1
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
Valoare atribuită
29.000 RON
din 29.284 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 284 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.