Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
,,Echipamente şi tehnică de calcul a staţiilor de prelucrare organizate la nivelul Biroului Electoral Central (BEC), Birourilor Electorale ale Sectoarelor Municipiului Bucureşti (BESMB), Biroului Electoral al Municipiului Bucureşti (BEMB) si Biroului Electoral pentru secţiile de votare din străinătate (BESS), pentru alegerile din anul 2019 si respectiv 2020”.
- Număr anunț
- CN1013871
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.424.944 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1022025
- Termen limită
- 02.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 151-371771
- Documentație de atribuire
- DF1057731
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_Sarcini_Echipamente_Prezident_2019_final-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1057731.pdf
- INSTRUCTIUNI pentru OFERTANTI alegeri 2019-semnat.docx.p7s
- ModelContract_DF1057731.pdf
- Modele formulare alegeri 2019-semnat.doc.p7s
- PROIECT CONTRACT Echipamente alegeri 2019-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Valoare atribuită
1.424.944 RON
din 1.590.200 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 165.256 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.