Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat

“FURNIZARE APARATURA MEDICALA PENTRU SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DR. NICOLAE RUSDEA BAIA MARE LOTURI 1-2

Număr anunț
CN1013864
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.384.000 RON
Valoare atribuită
2.187.950 RON 8,2% sub estimat
Data publicării
07.08.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1025523
Termen limită
06.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 151-371870
Documentație de atribuire
DF1057761

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.384.000 RON Adjudecat: 2.187.950 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 COMPUTER TOMOGRAF 955.000 RON SIEMENS HEALTHCARE SRL 760.000 RON ↓20,4%
2 rampa instalatie fluide 1.429.000 RON Hospital Technical Solutions 1.427.950 RON ↓0,1%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.187.950 RON

din 2.384.000 RON estimat 8,2%

Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 196.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.