Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Furnizare cartuse de toner si consumabile pentru imprimante, copiatoare, faxuri si echipamente multifunctionalela - la sediile S.D.E.E. –TN Sucursala Bistrita.
- Număr anunț
- SCN1043752
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.600 RON
- Valoare atribuită
- 116.704 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2019 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1031314
- Termen limită
- 10.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048956
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Srcini si Anexa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048956.pdf
- Formulare 2019 .docx.p7s
- Model contract 2019 .doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SMART SYSTEM SRL CUI RO 15224804
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
116.704 RON
din 117.600 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 896 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.