Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,0% sub estimat
COMBUSTIBILI
- Număr anunț
- SCN1043747
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
- Furnizor / câștigător
- MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL (CUI 7745470)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991.368 RON
- Valoare atribuită
- 515.795 RON 48,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2019 08:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1018398
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048913
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU COMBUSTIBIL.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI combustibil.pdf.p7s
- contr subs. COMBUSTIBIL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048913.pdf
- formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BARIL FORTE SRL CUI RO26076380
Valoare atribuită
515.795 RON
din 991.368 RON estimat
48,0%
Adjudecat la 52,0% din estimat · economie 475.573 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.