Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,3% sub estimat
Racordarea LEA 400kV Isaccea – Varna si LEA 400kV Isaccea – Dobruja in statia de 400kV Medgidia Sud. Etapa I – Extinderea statiei de 400kV Medgidia Sud
- Număr anunț
- CN1013990
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- TIAB SA (CUI 1555115)
- Cod CPV
- 45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.156.285 RON
- Valoare atribuită
- 22.663.733,39 RON 22,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1031436
- Termen limită
- 28.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 154-380891
- Documentație de atribuire
- DF1054955
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI Medgidia.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Medgidia 09.07.2019.7z.001.p7s
- Caiet de sarcini Medgidia 09.07.2019.7z.002.p7s
- Caiet de sarcini Medgidia 09.07.2019.7z.003.p7s
- Caiet de sarcini Medgidia 09.07.2019.7z.004.p7s
- Caiet de sarcini Medgidia 09.07.2019.7z.005.p7s
- Caiet de sarcini Medgidia 09.07.2019.7z.006.p7s
- Contract LEI statia Medgidia.docx.p7s
- FisaDate_DF1054955.pdf
- FORMULARE Medgidia.docx.p7s
- Lista de preturi statia 400 kV Medgidia Sud.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIAB SA CUI RO 1555115
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BALKANS POWER CORE S.R.L. CUI 39750598
Asociați 1
DOKO SHPK CUI J62903324K
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMELECTRO SA CUI RO1557850
Subcontractanți 1
ELCOMEX-I.E.A. SA CUI RO 7092273
Valoare atribuită
22.663.733,39 RON
din 29.156.285 RON estimat
22,3%
Adjudecat la 77,7% din estimat · economie 6.492.551,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.