Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat

Lucrări de Reparații curente instalații sanitare, electrice, termice și construcții-PAVILION Y- cazarma 1369

Număr anunț
SCN1043947
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146.985,90 RON
Valoare atribuită
1.063.875,86 RON 7,2% sub estimat
Data publicării
22.05.2019 15:38
Anunț de atribuire
SCNA1023137
Termen limită
12.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1049293

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACOR-PLAST SRL CUI 15937760

Valoare atribuită

1.063.875,86 RON

din 1.146.985,90 RON estimat 7,2%

Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 83.110,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.