Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Executia lucrarilor la obiectivul de investitii „Alimentare cu apa si canalizare pe strada Roci", din municipiul Deva
- Număr anunț
- SCN1043923
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- PREST DAICASERV SRL (CUI 26278141)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 832.235,60 RON
- Valoare atribuită
- 789.458,92 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2019 14:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1024390
- Termen limită
- 10.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049240
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Instalatii hidro - edilitare.rar.p7m
- 2. Disp. 2 - vas tampon.rar.p7m
- 3. Instalatii electrice.rar.p7m
- 4. Structura.rar.p7m
- 5. Drumuri.rar.p7m
- 6. Arhitectura.rar.p7m
- Autorizatie construire.pdf.p7m
- Caiet sarcini Roci.pdf.p7m
- extras CF.pdf.p7m
- FisaDate_DF1049240.pdf
- formulare Roci .docx.p7m
- grafic general al investitiei.pdf.p7m
- liste-formulare F1 - F5.pdf.p7m
- Proiect contract Roci.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PREST DAICASERV SRL CUI RO26278141
Asociați 1
TRANS CONSTRUCT IMPORT EXPORT S.R.L. CUI RO 16162785
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSTALATII GEVIS SRL CUI RO 5452945
Valoare atribuită
789.458,92 RON
din 832.235,60 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 42.776,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.