Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat

ACORD CADRU PENTRU SERVICII DE VIDANJARE FOSE SEPTICE SI DECOLMATARE LA RETELELE DE CANALIZARE SI PUTURI LA CENTRELE REZIDENTIALE APARTINAND DGASPC IASI

Număr anunț
SCN1043920
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
APA GLOBAL SRL (CUI 35336705)
Cod CPV
90400000-1 · Servicii privind apele reziduale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603.095 RON
Valoare atribuită
513.930 RON 14,8% sub estimat
Data publicării
22.05.2019 14:51
Anunț de atribuire
SCNA1018164
Termen limită
03.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1049268

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 513.930 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SERVICII DE VIDANJARE CENTRE COPII APA GLOBAL 92.840 RON
2 SERVICII DE VIDANJARE CENTRE ADULTI
3 SERVICII DE VIDANJARE CPV MIRCESTI -CENTRE ADULTI APA GLOBAL 125.760 RON
4 SERVICII DECOLMATARE CENTRE COPII APA GLOBAL 2 contracte 73.800 RON
APA GLOBAL · contract 5/11627 · 30.04.2020 67.030 RON
APA GLOBAL · contract 6/13338 · 22.05.2020 6.770 RON
5 SERVICII DECOLMATARE CENTRE ADULTI APA GLOBAL 3 contracte 221.530 RON
APA GLOBAL · contract 4/848 · 13.01.2020 166.010 RON
APA GLOBAL · contract 3/32940 · 19.11.2019 55.520 RON
APA GLOBAL · contract 17648 · 14.06.2019

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APA GLOBAL SRL CUI 35336705

Valoare atribuită

513.930 RON

din 603.095 RON estimat 14,8%

Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 89.165 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.