Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,0% sub estimat
Contract de furnizare de Lotul nr. 1 - Cartușe originale pentru imprimante și copiatoare si Lotul nr. 2 - Cartușe compatibile pentru imprimante și copiatoare
- Număr anunț
- SCN1043918
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- FLASH GRUP SRL (CUI 24416701)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480.730,88 RON
- Valoare atribuită
- 245.272 RON 49,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2019 14:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1020295
- Termen limită
- 06.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049190
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 2 Cartuse compatibile-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot nr. 1 Cartuse originale-semnat.pdf.p7s
- Cerere-ex-ante-volutar-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049190.pdf
- FORMULAR CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- INSTRUCȚIUNI PENTRU OFERTANTI-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 245.272 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartuse originale pentru imprimante si copiatoare | — | FLASH GRUP S.R.L. | 203.943 RON |
| 2 | Cartuse compatibile pentru imprimante si copiatoare | — | UNION CO | 41.329 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH GRUP SRL CUI RO 24416701
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH GRUP SRL CUI RO 24416701
Valoare atribuită
245.272 RON
din 480.730,88 RON estimat
49,0%
Adjudecat la 51,0% din estimat · economie 235.458,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.