Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat

Achizitie rulmenti

Număr anunț
SCN1043900
Autoritate contractantă
COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
Furnizor / câștigător
AS INDUSTRIAL SA (CUI 12427375)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207.273,25 RON
Valoare atribuită
166.730,19 RON 19,6% sub estimat
Data publicării
22.05.2019 12:45
Anunț de atribuire
SCNA1021269
Termen limită
06.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1049062

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS INDUSTRIAL SA CUI 12427375
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VADIA IMPEX S.R.L. CUI RO 12037720
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRIMAGRA S.R.L. CUI RO 9852650

Valoare atribuită

166.730,19 RON

din 207.273,25 RON estimat 19,6%

Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 40.543,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.