Atribuită
Anunț de participare
Truse de diagnostic pentru detecția in vitro a PrPres din țesuturile nervoase prin test rapid pentru EST
- Număr anunț
- CN1013938
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 953.856 RON
- Valoare atribuită
- 953.640 RON
- Data publicării
- 08.08.2019 14:44
- Anunț de atribuire
- CAN1026924
- Termen limită
- 11.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 156-384822
- Documentație de atribuire
- DF1058114
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - truse disgnostic EST-semnat.pdf
- FisaDate_DF1058114.pdf
- Formulare-in format word -semnat.docx.p7s
- Formulare - truse diagnostic EST-semnat.pdf
- Model contract - truse diagnostic EST-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
953.640 RON
din 953.856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro